Hakkımızda

 

DİNÇ İNŞAAT TAAHHÜT 2009 yılında İstanbulda Kurulmuş olup, kalite ve güven ihtiyacı duyan inşaat sektöründeki pek çok alanda faliyetlerini sürdüren

kamu ve özel sektöre hizmet vererek, bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Dünyada sektörle ilgili gelişmeleri takip ederek, her yeni projeye emsalerindeki güncel gelişmelere dayanarak üretmekle her zaman daha yüksek kaliteyi yakalamayi amaç haline getirmiştir.

 

Yüksek kaliteyi yakalamak için belirlenen şirket stratejileri;

- Müşteri memnuniyeti esas alınarak dünyadaki gelişmeleri takip ederek kendine özgü çüzümler üretmek,

- Tamamladığı her projeyle bilime, eğitime, doğa ve topluma katkı sağlamak.

- Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, gelişmiğ yapım teknolojileri kulanarak yenilikçiliği,

sürdürebilirliği ve farklılaşmayı sağlamaktır.

 

DİNÇ İNŞAAT TAAHHÜT; Projelerinde bilgi ve tecrübeyi, teknolojik gelişmelerle birleştirerek en etkin biçimde kulanılır.Müşterileriyle beraber ortak ve sistematik bir şekilde hareket ederek, herkesin memnuniyeti için büyük çaba harcamaktadır.

DİNÇ İNŞAAT TAAHHÜT; Müşterilerine sunduğu çözümlerle ,uzun köklü ilişkiler kurarak daima tercih edilen firma olmayı hedeflemiştir.

DİNÇ İNŞAAT TAAHHÜT; sektöründe yeniliklere öncü ve tercih edilen bir inşaat taahhüt firmayı amaçlamıştır.

DİNÇ İNŞAAT TAAHHÜT; sürekli büyümek, gelişmek ve bu durumu sürekli kılarak sektöründe lider firmalar arasına yer almak hedefleri arasında bulunmaktadır.

 

Proje geçmişi

Bu bölümde projenin geçmişini belirtebilir ve onu yaratmanızdaki gerekçenizi tanımlayabilirsiniz. Projenin kilometretaşlarını belirtebilir ve kullanıcılara bilgi verebilirsiniz.

Kullanıcılarımız

Burada tipik bir kullanıcı ve neden bu projenin onlar için önemli olduğunu tanımlayabilirsiniz . Ziyaretçilerinizi motive etmek iyidir, ki web sitenizi tekrar ziyaret etsinler.

İletişim

DİNÇ İNŞAAT TAAHHUT

dincinsaat34@gmail.com

Esenkent Mah. bahçeşehir-hadımköy yolu n tepe residence kat7 nO 34 Esenyurt/ İstanbul

0212 648 0071

Sitede ara

© 2011 Tüm hakları saklıdır.

Ücretsiz web sitesi oluşturun!Webnode